Odkryj Stylowe Zakupy 2022 razem z Silcare!

08-04-2022

Wiosna to najpiękniejszy czas w roku, nie sposób w niego nie wkroczyć ze stylem i odrobiną zakupowego szaleństwa. Dlatego i w tym roku Silcare bierze udział w największej akcji rabatowej w Polsce – Stylowe Zakupy 2022 – organizowanej przez Wydawnictwo Bauer.

Kupony zniżkowe będą dostępne w kwietniowych wydaniach miesięcznika „Twój STYL” (nr 4/2022) i dwutygodnika „SHOW” (7/2022) oraz na stronie internetowej akcji: stylowezakupy.pl. Szaleństwo zakupów będzie trwać aż sześć dni: od 8 do 13 kwietnia 2022 r., podczas których będzie można skorzystać z -20% rabatu na wybrany asortyment (z wyłączeniem urządzeń i zestawów) w naszych drogeriach stacjonarnych i sklepie online.

Ale to jeszcze nie wszystko! Biorąc udział w tej edycji akcji wspierasz działalność Polskiej Akcji Humanitarnej na rzecz Ukrainy. 10% przychodu ze sprzedaży każdego egzemplarza w/w czasopism oraz 10% przychodu Wydawnictwa Bauer i Partnera technologicznego z transakcji na stylowezakupy.pl zostaną przekazane PAH na pomoc uchodźcom z Ukrainy.