Dzień Ziemi z Silcare – Twój mały krok w wielkiej sprawie

22-04-2021

Dzień Ziemi, a właściwie Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi, to coroczne święto obchodzone 22 kwietnia z inicjatywy ONZ. Dlaczego właściwie podjęto decyzję o ustanowieniu takiego dnia?

Chodziło o promowanie życia w harmonii z naturą, a także mądre i zrównoważone korzystanie z zasobów, jakie daje nam nasza planeta. To przesłanie cały czas jest aktualne i tyczy się nie tylko szerzenia świadomości na temat kondycji środowiska naturalnego, ale też edukowania ludzi na temat przeróżnych działań – tych mniejszych i tych większych – jakie mogą podjąć na rzecz ochrony przyrody.

W Silcare wierzymy, że nawet małe kroki potrafią odkrywać dalekie horyzonty. Z okazji tegorocznego Dnia Ziemi chcemy przypomnieć o naszej Eco Akcji i zachęcić Was do wzięcia w niej udziału. Na czym ona polega i jako to zrobić?

Za każde pięć pustych opakowań po produktach z linii Base One lub Garden of Colour o jednakowej gramaturze otrzymasz jeden nowy produkt. Akcja obowiązuje zarówno w naszych drogeriach stacjonarnych, jak i sklepie online.

Oddając nam puste pojemniki po swoich ulubionych żelach, oliwkach i lakierach nie tylko zyskujesz możliwość uzupełnienia swojej kolekcji produktów za darmo, ale przede wszystkim pomagasz nam w ponownym przetworzeniu tych opakowań. Dzięki temu wspólnie ograniczamy ilość plastiku!

W tym roku postaw na zmianę i zamianę razem z Silcare. Szczegóły oraz regulamin akcji dostępny tutaj.