Bądź zmieniONA razem z Silcare! -21% na 2021 rok

17-12-2020

Zbliża się magiczny i tak bardzo wyczekiwany przez wszystkich okres Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra i Nowego Roku. Wypatrujemy go z utęsknieniem nie tylko z powodu prezentów, aromatycznych przysmaków czy ukochanej czerwonej sukienki, która ma wreszcie szansę zagrać pierwsze skrzypce. Przede wszystkim ekscytację budzi w nas towarzysząca temu momentowi zmiana. Zmiana otoczenia – jego smaku, zapachu, kolorów i atmosfery, a także zmiana nas samych – naszego nastroju, wyglądu czy codziennej rutyny.

Ten rok jest pod tym względem szczególnie wyjątkowy, bo większość z nas z ogromną nadzieją czeka na nadchodzące dwanaście miesięcy, marząc i wierząc, że będą lepsze, łatwiejsze i bardziej optymistyczne.

Celebrując wszystkie zachodzące wokół nas zmiany oraz chcąc pomóc Ci wejść w 2021 rok w wielkim stylu, stworzyliśmy promocję pełną magicznego blasku!

Aż do połowy lutego ponad 150 produktów z naszej oferty brokatowych żeli, hybryd, pyłków i ozdób kupisz o 21% taniej! Dzięki nim stworzysz zarówno lśniącą stylizację, godną najprawdziwszej księżniczki, jak i delikatny, połyskujący akcent, który doda Twojemu codziennemu manicure nieco odświętności.

Zabłyśnij razem z nami na nowo i poczuj się zmieniONA!