Bądź kobietą, którą chciałabyś spotkać

15-05-2019

Silcare to nie tylko kosmetyki! Mamy okazję uczestniczyć w pierwszym autorskim projekcie Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej „Bądź kobietą, którą chciałabyś spotkać” jako partner. Poznajcie bliżej jego założenia.

Kobieta sukcesu

Paulina od 25 lat jest związana z branżą komunikacji i public relations w firmach: PZU SA, Red Bull, ORANGE, ONET.PL, MICROSOFT, Bayer, CANAL+, pełniła również rolę Dyrektora PR i Komunikacji oraz funkcję Rzeczniczki Prasowej platformy nc+. Pracowała m.in. jako prezenterka w TVP1 i TVP2 oraz prowadząca program „Pytanie na śniadanie” czy gospodyni programu parentingowego TVN Style oraz zdrowotnego w wp.pl. To bohaterka książek „Sukces jest Kobietą 2017”, „Apetyt na kobiety” czy „Makeup Business”, a także autorka książki „Mama i tata to my!”.

Jest doktorantką nauk humanistycznych i działaczką fundacji i stowarzyszeń kobiecych. Jej profile w mediach społecznościowych przepełnione są motywującymi treściami, które znajdują uznanie wielu kobiet – o czym świadczy liczba obserwujących.

Dwutorowa metamorfoza

Projekt Pauliny „Bądź kobietą, którą chciałabyś spotkać” polega na metamorfozach – zarówno na poziomie mentalnym, jak i zewnętrznym, stylistycznym. Do przemiany w zakresie mentoringu zaangażowani są m.in. pschycholog, logopeda, seksuolog, specjaliści social media, instruktor zdrowego ciała. Co zyskają uczestniczki? Świadomość swoich mocnych i słabych stron, zwiększenie pewności siebie, a także nowe narzędzia i wiedzę, które pomogą im lepiej funkcjonować w sferach prywatnych i zawodowych. W metamorfozie zewnętrznej kobiety mogą liczyć na porady stylisty fryzur, stylisty paznokci, dietetyka, makijażysty czy lekarza medycyny estetycznej.

To przede wszystkim od uczestniczek będzie zależeć, jak zmieni się ich życie po projekcie. Paulina z podopiecznymi będzie miała do czynienia aż do października – wtedy też okaże się, jakie efekty przyniosły podjęte działania.

Silcare wspiera kobiecość

Chęć podkreślenia i wydobycia piękna wewnętrznego i zewnętrznego oraz wsparcie kobiet na każdym etapie ich życia połączyły nas z niesamowitą osobą, jaką jest Paulina.

W środę 15 maja w naszej warszawskiej drogerii przy ul. Marszałkowskiej 81 nasza Trener Master Class Julita Kryst zadba o dłonie uczestniczek projektu oraz udzieli cennych wskazówek, jak pielęgnować je każdego dnia. Dziewczyny, pamiętajcie, że kobiecość jest Waszą mocną stroną!