AntyseptBox – kompleksowa ochrona dla Twoich rąk!

2

                Przywykliśmy już, że higiena rąk to kwestia, na którą obecnie zwracamy szczególną uwagę. Dbamy nie tylko o odpowiednio częste i długie mycie rąk mydłem, ale też o używanie środków czyszczących i biobójczych. Sięgamy po te, które mają odpowiedni skład, stężenie alkoholu i nie wymagają użycia wody. Wszystko po to, by w każdych warunkach móc zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo swoje oraz swoich najbliższych.

Mając na uwadze właśnie bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów, stworzyliśmy AntyseptBox, czyli zestaw produktów, które zatroszczą się o kompleksową ochronę skóry Twoich dłoni. Znajdziesz w nim zarówno kosmetyki czyszczące, dzięki którym bez użycia wody pozbędziesz się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, jak i środki biobójcze, które są w stanie skutecznie zwalczyć wirusy, grzyby i bakterie, bytujące na powierzchni skóry. Swoje produkty stworzyliśmy w oparciu o wyselekcjonowane składniki – spirytus rektyfikowany, skażony metodą dopuszczoną przez UE, czy też glicerynę jakości farmaceutycznej. Formuły naszych preparatów są niezwykle wydajne, szybko się wchłaniają i rozprowadzają nawet w trudno dostępnych miejscach.

 

Zestaw zawiera:

  • Dezynfekujące mydło do dłoni,
  • DezActive+ – płynny preparat biobójczy do dezynfekcji rąk,
  • Max Hand Cleaner – czyszczący płyn do dłoni o zapachu papai,
  • Max Hand Gel Cleaner – czyszczący żel do dłoni o zapachu papai,
  • Skin ProSept+ – płynny środek biobójczy.

 

Czy wiesz, na co zwracać uwagę przy wyborze produktu do dezynfekcji? Zajrzyj do tego wpisu, przygotowaliśmy w nim dla Ciebie mały poradnik!