10in1 Revolution Hybrid Gel - szanujemy Twój czas!

09-09-2019

Ciągle jesteś zabiegana. Wcześnie rano pobudka, szybka kawa, odpalasz auto i pędzisz do pracy. Potem zakupy w supermarkecie i kurs języka mandaryńskiego. Jeszcze tylko spacer z psem i nadchodzi wieczór… To twoja chwila relaksu, nie oddawaj jej. Zrób pazurki i zatop się w fotelu pod kocem z książką. Ale czy wiesz, jak szybko jednym produktem zrobić piękny manicure? Bo przecież nałożyć bazę, kolor, top i utwardzać wszystko osobno to czasem zdecydowanie za długi proces. Wiemy o tym doskonale, dlatego wychodzimy z propozycją, jak zrobić to szybko, łatwo i… jednym produktem! Teraz będziesz mogła czytać wieczorami więcej rozdziałów ciekawego kryminału. Czary mary, hokus pokus, 10in1 Revolution Hybrid Gel… i przeniosłaś się już do fotela przed kominek.

Skupmy się na 10in1 Revolution Hybrid Gel w odcieniu Light Pink. To produkt, który łączy w sobie bazę oraz top i posiada piękny pudroworóżowy kolor. Poniżej prezentujemy instrukcję, jak szybko zrobić delikatną stylizację paznokci. Będzie odpowiednia na dowolną okazję i z pewnością zmieści się w ramach każdego dress code’u. Maksymalna oszczędność czasu przy zachowaniu doskonałego manicure!

  1. Przygotuj płytkę paznokcia pod stylizację hybrydową.
  2. Nałóż cienką warstwę 10in1 Revolution Hybrid Gel i utwardź w lampie UV/LED lub LED o mocy minimum 36 W przez 60 sekund. Możesz nadbudować paznokieć, nakładając drugą warstwę produktu i także ją utwardzając.
  3. Przemyj warstwę dyspersyjną cleanerem.
  4. Nie zapomnij o pielęgnacji! Nawilż skórki oliwką i voilà.

Jednak gdy przychodzi weekend, chcesz zaszaleć. Mocny, odważny i soczysty kolor i długie paznokcie to jest to, czego pragniesz? Doskonale sprawdzi się 10in1 Revolution Hybrid Gel w wersji Clear. Poniżej instrukcja, jak wykonać stylizację paznokci w metalicznym odcieniu na dyskotekę, czerni pasującej na rockowy koncert lub czerwieni idealnej na randkę.

  1. Przygotuj płytkę paznokcia pod stylizację hybrydową.
  2. W końcu to weekend – zaszalej i przedłuż paznokcie 10in1 Revolution Hybrid Gel, a później utwardź w lampie UV/LED lub LED o mocy minimum 36 W przez 60 sekund.
  3. Nałóż wybrany kolor hybrydy i utwardź w lampie.
  4. Zabezpiecz kolor, nakładając cienką warstwę 10in1 Revolution Hybrid Gel i utwardzając w lampie UV/LED lub LED o mocy minimum 36 W przez 60 sekund. Wersja Clear jest transparentna, dlatego nie musisz się martwić o kolor. Zostanie tylko błysk.
  5. Użyj oliwki i jesteś już gotowa na weekend!

Intensywny tryb życia nie jest dobry dla zdrowia, jednak Ty nie chcesz zwalniać. Rozumiemy również, że w kwestii pielęgnacji ważny jest dla Ciebie czas. Na szczęście 10in1 Revolution Hybrid Gel, którego używasz już przecież do stworzenia stylizacji, posiada również kompleks witamin i minerałów oraz aminokwasy i hydrolizowaną keratynę. Dzięki temu możesz cieszyć się pięknymi i zdrowymi paznokciami bez zbędnych kosmetyków.

Pęd życia narzuca również bardziej intensywne przeżycia. Dla Twojego manicure to nie problem. 10in1 Revolution Hybrid Gel wzmocni paznokcie i ochroni przed wpływem złych czynników zewnętrznych. Dzisiaj jednak potrzebuje również czegoś więcej – ochrony przed zarysowaniami. Mechaniczne zarysowania przy porządkach domowych czy podczas pracy odejdą w niepamięć z 10in1 Revolution Hybrid Gel. Dostosuj kosmetyki do tempa swojego życia i bądź szczęśliwa!